Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Count
si: එකතුව

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
