Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Comments
ar: التعليقات

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Access
ar: الوصول

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Total
ar: المجموع

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Files
ar: الملفات

en: Active
ar: نشط

en: Never
ar: أبدا

en: Count
ar: العدد

en: Nodes
ar: العقد

en: Terms
ar: المصطلحات

en: My groups
ar: مجموعاتي

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Today
ar: اليوم

en: Entity
ar: الكيان

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم

en: Extension
ar: امتداد

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Last year
ar: السنة الماضية

en: Entities
ar: الكيانات

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
