Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Count
bo: གྲངས

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས
