Yes! Another statistics module (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Status
et: Olek

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Files
et: Failid

en: Active
et: Aktiivne

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Count
et: Arv

en: Nodes
et: Postitused

en: Terms
et: Terminid

en: Members
et: Liikmed

en: My groups
et: Minu grupid

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Today
et: Täna

en: Entity
et: Olem

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Extension
et: Laiendus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Entities
et: Olemid

en: statistics
et: statistika

en: Entity types
et: Olemi tüübid
