Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Files
ka: ფაილები

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Languages
ka: ენები

en: Today
ka: დღეს

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Blocks
ka: ბლოკები
