Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Comments
nn: Kommentarar

en: None
nn: Ingen

en: Update
nn: Oppdater

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: User
nn: Brukar

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: Never
nn: Aldri

en: Roles
nn: Roller

en: Fields
nn: Felt

en: Terms
nn: Termar

en: My groups
nn: Mine grupper

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Languages
nn: Språk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar
