Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Comments
pl: Komentarze

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Views
pl: Widoki

en: Access
pl: Dostęp

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Create
pl: Utwórz

en: Active
pl: Aktywne

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Never
pl: Nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: Nodes
pl: Węzły

en: Terms
pl: Terminy

en: Members
pl: Członkowie

en: My groups
pl: Moje grupy

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Operation
pl: Czynność

en: Languages
pl: Języki

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Entity
pl: Encja

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Percentage
pl: Procenty

en: Webforms
pl: Formularze

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Entities
pl: Encje

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: statistics
pl: statystyki

en: Custom blocks
pl: Własne bloki

en: Entity types
pl: Typy encji
