Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Size
dz: ཚད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: statistics
dz: ཚད་རྩིས།
