Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд
