Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha7) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit

en: Languages
se: Gielat
