Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
