Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Comments
sl: Komentarji

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Update
sl: Posodobitev

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: Languages
sl: Jeziki

en: Today
sl: Danes

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji
