Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Comments
sq: Komente

en: Size
sq: Madhësia

en: Update
sq: Rifresko

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Count
sq: Numri

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë

en: statistics
sq: statistikat
