Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Menus
ta: பட்டிகள்
