Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha9) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Today
gu: આજે

en: Data
gu: માહિતી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
