Yes! another statistics module (8.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Last month
te: గత నెల

en: Total
te: మొత్తం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Count
te: లెక్క

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Languages
te: భాషలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం
