Yes! another statistics module (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Count
km: រាប់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Languages
km: ភាសា

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
