Yes! another statistics module (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Access
cy: Mynediad

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Never
cy: Byth

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Today
cy: Heddiw

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Webforms
cy: Ffurfiau Gwe

en: Blocks
cy: Blociau

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Permanent
cy: Parhaol

en: Temporary
cy: Dros dro
