Yes! another statistics module (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Updated
hu: Frissítve

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Never
hu: Soha

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Fields
hu: Mezők

en: Count
hu: Mennyiség

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Members
hu: Tagok

en: My groups
hu: Saját csoportok

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Today
hu: Ma

en: Entity
hu: Entitás

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Percentage
hu: Százalék

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Webform submissions
hu: Űrlap beküldések

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: New users
hu: Új felhasználók

en: Entities
hu: Entitások

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: statistics
hu: statisztikák

en: Custom blocks
hu: Egyéni blokkok

en: Entity types
hu: Entitástípusok
