Yes! another statistics module (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Comments
hr: Komentari

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Access
hr: Pristup

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: Nodes
hr: Unosi

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Languages
hr: Jezici

en: Today
hr: Danas

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: statistics
hr: statistika
