Yes! another statistics module (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Updated
mr: सुधारित

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: My groups
mr: माझे समुह

en: Languages
mr: भाषा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Menus
mr: मेनूज

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
