Yes! another statistics module (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (46 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Comments
da: Kommentarer

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Access
da: Adgang

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Updated
da: Opdateret

en: Last month
da: Seneste måned

en: Total
da: I alt

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Never
da: Aldrig

en: Roles
da: Roller

en: Fields
da: Felter

en: Count
da: Antal

en: Nodes
da: Indhold

en: Terms
da: Ord

en: Members
da: Medlemmer

en: My groups
da: Mine grupper

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Languages
da: Sprog

en: Today
da: I dag

en: Blocked
da: Blokeret

en: Percentage
da: Procent

en: Webforms
da: Webformularer

en: Blocks
da: Blokke

en: Menus
da: Menuer

en: Extension
da: Udvidelse

en: Node count
da: Antal indholdselementer

en: Entity type
da: Entity-type

en: Webform submissions
da: Indsendte webforms

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Temporary
da: Midlertidig

en: New users
da: Nye brugere

en: Image styles
da: Billedformater

en: Custom blocks
da: Brugerdefinerede blokke

en: Entity types
da: Enheds typer
