Yes! another statistics module (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Today
my: ယနေ့
