Yes! another statistics module (8.x-1.6) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Today
bn: আজ

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়
