Yes! another statistics module (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Languages
ug: تىل

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى

en: statistics
ug: سىتاتىستىكا
