Year (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Year
az: İl

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: %name: the value may be no greater than %max.
az: %name: dəyər %max -dan çox ola bilməz.

en: Reduce duplicate
az: Dublikatı azaldın
