Year (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Year
sv: År

en: To Year
sv: År till

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: %name: the value may be no greater than %max.
sv: %name: värdet får inte vara större än %max.
