Year (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Year
oc: Annada

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: %name: the value may be no greater than %max.
oc: %name : la valor deu pas èsser mai grand que %max.
