Year (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Views
bg: Изгледи

en: Year
bg: Година

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Select list
bg: Избор от списък
