Year (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Year
bs: Godina

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Select list
bs: Select lista

en: Default value
bs: Defaultne postavke
