Year (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Year
cs: Rok

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Select list
cs: Seznam

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: End year
cs: Konečný rok

en: Unsigned
cs: Bez znaménka

en: Field types
cs: Typy polí

en: %name: the value may be no greater than %max.
cs: %name: hodnota nesmí být větší než %max.

en: Integer settings
cs: Nastavení celého čísla

en: Database storage size
cs: Velikost úložiště v databázi
