Year (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Views
et: Vaated

en: Year
et: Aasta

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Integer
et: Täisarv

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist

en: Unsigned
et: Märgita

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: %name: the value may be no greater than %max.
et: %name: väärtus ei tohi olla suurem kui %max.

en: Integer settings
et: Täisarvu seaded

en: Reduce duplicate
et: Eemalda duplikaadid

en: Database storage size
et: Andmebaasi maht
