Year (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Year
hr: Godina

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: %name: the value may be no greater than %max.
hr: %name: vrijednost ne može biti veća od max.
