Year (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Year
lt: Metai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: %name: the value may be no greater than %max.
lt: %name: reikšmė gali būti ne didesnė nei %max.
