Year (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Views
sv: Vyer

en: Year
sv: År

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Textfield
sv: Textfält

en: Maximum
sv: Största

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Integer
sv: Heltal

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Minimum
sv: Lägsta

en: About
sv: Om

en: Start year
sv: Startår

en: End year
sv: Slutår

en: Unsigned
sv: Ej signerad

en: Field types
sv: Fälttyper

en: %name: the value may be no greater than %max.
sv: %name: värdet får inte vara större än %max.

en: Integer settings
sv: Inställningar för heltal

en: Database storage size
sv: Lagringsstorlek för databas
