Year (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Year
be: Год

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum
be: Максімум

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Integer
be: Цэлае

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: Unsigned
be: Непадпісаны

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: %name: the value may be no greater than %max.
be: %name: значэнне павінна быць больш чым %max.

en: Integer settings
be: Налады цэлага ліку

en: Reduce duplicate
be: Паменшыць дублікат
