Year (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Views
eo: Vidoj

en: Year
eo: Jaro

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Integer
eo: Entjero

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Unsigned
eo: Nesubskribita

en: Integer settings
eo: Agordoj de enjeroj

en: Database storage size
eo: Grandeco de memoro de la datumbazo
