Year (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Year
gu: વર્ષ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે
