Year (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Views
is: Gagnasýn

en: Year
is: Ár

en: Sort order
is: Röðun

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Integer
is: Heiltala

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
