Year (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Year
ku: ساڵ

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە
