Year (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Views
lv: Skati

en: Year
lv: Gads

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: Start year
lv: Sākuma gads

en: End year
lv: Beigu gads

en: Unsigned
lv: Neparakstīts

en: %name: the value may be no greater than %max.
lv: %name: vētība nevar būt lielāka kā %max.

en: Database storage size
lv: Datubāzes krātuves izmērs
