Year (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Year
nn: År

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Integer
nn: Heiltal

en: Select list
nn: Listevalg
