Year (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Views
ps: ليدنې

en: Year
ps: کال

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: About
ps: په اړه
