Year (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Year
ro: Anul

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Maximum
ro: Maxim

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Minimum
ro: Minim

en: About
ro: Despre

en: Unsigned
ro: Nesemnat

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: %name: the value may be no greater than %max.
ro: %name: valoarea nu poate fi mai mare decât %max.

en: Integer settings
ro: Setări numere întregi

en: Reduce duplicate
ro: Reduceți duplicatele

en: Database storage size
ro: Mărimea de stocare a bazei de date
