Year (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Year
sk: Rok

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Start year
sk: Prvý rok

en: End year
sk: Posledný rok

en: Unsigned
sk: Bez znamienka

en: Field types
sk: Typy polí

en: %name: the value may be no greater than %max.
sk: %name: hodnota nemôže byť väčšia ako %max.
