Year (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Views
th: ดู

en: Year
th: ปี

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
