Year (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Unsigned
am: ያልተፈረመ

en: Integer settings
am: የኢንቲጀር ቅንብሮች

en: Database storage size
am: የውሂብ ጎታ መጠን
