Year (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Views
ar: الرؤى

en: Year
ar: السنة

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول

en: Unsigned
ar: غير معلّم

en: %name: the value may be no greater than %max.
ar: %name : لا يمكن للقيمة أن تكون أكبر من %max.

en: Integer settings
ar: إعدادات الأعداد الصحيحة

en: Database storage size
ar: مساحة تخزين قاعدة البيانات
