Year (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Year
el: Έτος

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί

en: Start year
el: Έτος έναρξης

en: End year
el: Έτος τέλους

en: Unsigned
el: Χωρίς πρόσημο

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: %name: the value may be no greater than %max.
el: %name: η τιμή μπορεί να είναι όχι μεγαλύτερη από %max.

en: Integer settings
el: Ρυθμίσεις Integer

en: Reduce duplicate
el: Μείωση διπλότυπου

en: Database storage size
el: Χωρητικότητα βάσης δεδομένων
