Year (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Views
eu: Bistak

en: Year
eu: Urtea

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Integer
eu: Osokoa

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Integer settings
eu: Integer ezarpenak
